Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Błotniki

Błotniki rowerowe to akcesorium, o które powinien zadbać każdy fan przejażdżek na jednośladzie. Dzięki nim na wycieczki rowerowe będzie można się wybrać bez względu na pogodę. Błotniki rowerowe pełnią bowiem dwie funkcje – chronią rowerzystę przed ubrudzeniem, zabezpieczają innych uczestników ruchu drogowego przed nieczystościami odpryskującymi spod opon. Aby te części do roweru dobrze spełniały swoje zadanie, muszą być jednak odpowiednio dobrane. Dopasować musisz je zarówno do własnych preferencji, jak i roweru, który posiadasz. W naszym sklepie znajdziesz błotniki do roweru różnego typu. Poszczególne modele różnią się od siebie sposobem mocowania, zakresem gwarantowanej ochrony, materiałem wykonania. Jeśli nie wiesz, jakie wybrać, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy i doradzimy.

Błotniki rowerowe, które znajdziesz w naszym sklepie

W naszym sklepie rowerowym znajdziesz przede wszystkim uniwersalne modele błotników – lekkie, łatwe w montażu i demontażu, pasujące do wielu typów rowerów. Zapewniają one podstawową ochronę i są idealnym wyborem dla amatorów. W naszym asortymencie nie brakuje też błotników do rowerów miejskich i turystycznych, które montowane są do przedniego widelca i tylnych widełek. Dla fanów jazdy górskiej i trudniejszych warunków terenowych przygotowaliśmy natomiast błotniki do rowerów MTB, które są lekkie, krótkie i zapewniają bezpieczeństwo jazdy oraz nie będą utrudniać wykonywania nawet skomplikowanych manewrów. W zależności od wybranych modeli ceny w naszym sklepie zaczynają się od kilkudziesięciu złotych.