Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
TACX NEO 2T SMART TRENAŻER INTERAKTYWNY
5 898,99 zł Brutto

Trenażer rowerowy TACX Neo 2T Smart

Ilość

 • Stan: Obecnie brak na stanie
 • Dostępne:  Obecnie brak na stanie
Trenażer rowerowy TACX Neo 2T Smart to inteligentne urządzenie, które dzięki możliwości połączenia ze Zwift pozwoli Ci współzawodniczyć z innymi miłośnikami kolarstwa.
8714895048994

Arkusz danych

Jednostka miary
szt
Gwarancja
24 miesiące
Nowość

Trenażer rowerowy TACX Neo 2T Smart jest urządzeniem w pełni interaktywnym. Dzięki niemu bez trudu wykonasz trening kolarski w domowym zaciszu, a możliwość połączenia go z laptopem czy tabletem pozwoli Ci na współzawodniczenie z innymi miłośnikami dwóch kółek.


Trenażer TACX Neo 2T Smart gwarantuje niesamowity realizm z jazdy. Zastosowane w nim najnowsze rozwiązania technologiczne i wykonanie z wytrzymałych materiałów z pewnością zadowolą najbardziej wymagających użytkowników, a niski poziom generowanego hałasu nie zaburzy znakomitych wrażeń z jego użytkowania.


Trenażer do roweru TACX Neo 2T Smart pozwala na bezpośrednią instalację roweru, co niweluje potrzebę użytkowania dodatkowych opon. Zaimplementowany w nim silnik wytwarza odpowiedni opór, gwarantujący symulację podjazdów o nachyleniu do aż 25%! Zaawansowane funkcje pomiarów pozwolą na otrzymanie osobnych danych dla odpowiednio lewej i prawej strony. Trenażer TACX Neo 2T Smart  kompatybilny jest z niemalże wszystkimi osiami, z wyjątkiem 135 × 12 i 135 × 10. Model ten daje możliwość połączenia z aplikacjami typu Zwift, oraz pozwala na instalacje kaset Shimano 9/10/11, oraz SRAM 8-12 (bębenek XD, XD-R i Campagnolo sprzedawane są osobno).


Trenażer TACX Neo 2T Smart - cechy:


 • W pełni interaktywny trenażer pozwalający na przeprowadzenie kompletnego treningu kolarskiego;

 • Niesamowity realizm z jazdy;

 • Wykonany z wytrzymałych materiałów;

 • Bezpośrednia instalacja roweru niweluje potrzebę używania dodatkowych opon;

 • Silnik wytwarzający mocny opór pozwalający na symulację podjazdów do aż 25%;

 • Zaawansowane funkcje pomiarów pozwalające otrzymać osobne pomiary dla prawej i lewej strony;

 • Kompatybilny z większością osi  z wyjątkiem 135 × 12 i 135 × 10;

 • Możliwość połączenia z aplikacjami typu Zwift;

 • Kompatybilny z kasetami Shimano 9/10/11, oraz SRAM 8-12 (bębenek XD, XD-R i Campagnolo sprzedawane są osobno);

 • W zestawie: trenażer, szybki zamykacz, zasilacz, przewód, podstawka, podkładki pod bębenek kasety: 1 mm, oraz 0.5 mm, adaptery pod oś: 5 × 130 / 135 mm, 12 × 142 / 148 mm, łącznik T2805.16, pierścień rozstawczy T2844.15, kupon elektroniczny Zwift, kupon elektroniczny TACX, instrukcja obsługi, karta obsługi klienta oraz warunki gwarancji.

Powiązane produkty

(10 inne produkty w tej kategorii)

WAHOO biurko KICKR Desk

WAHOO biurko KICKR Desk

Cena 1 399,00 zł
Biurko Wahoo Desk zostało zaprojektowane tak, aby można było je łatwo wyregulować i dopasować do naszej pozycji podczas treningu na...
WAHOO trenażer Fitness Powertrainer KICKR v5
 • Obecnie brak na stanie

Trenażer rowerowy Wahoo...

Cena 4 999,00 zł
Trenażer rowerowy Wahoo KICKR Smart Power V5 dzięki zastosowaniu najnowszych technologii umożliwi Ci przeprowadzenie skutecznego treningu...
Wahoo Tickr 2 Sensor Pomiaru Tętna

Wahoo Tickr 2 Sensor...

Cena 229,00 zł
Monitor tętna TICKR dokładnie monitoruje Twoje tętno i spalone kalorie podczas każdej aktywności lub treningu. Jego nowy design sprawia, że jest...