Apidura Racing Hydration Vest S-M
699,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 2-3 dni
Ilość

    Dostępne:  Dostępny

Apidura Racing Hydration Vest S-M to lekki i wytrzymały kamizelkowy system nawadniania, idealny dla aktywnych rowerzystów poszukujących skutecznego sposobu utrzymania nawodnienia podczas długich wypraw rowerowych czy wyścigów.

EAN: 5060422140383

Apidura Racing Hydration Vest S-M:

Ta kamizelka została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i praktyczności. Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi i regulowanym paskom, idealnie dopasowuje się do ciała, zapewniając swobodę ruchów podczas jazdy.

Apidura Racing Hydration Vest S-M wyposażona jest w system hydracyjny, który umożliwia wygodne i łatwe nawadnianie podczas trasy. Pojemny zbiornik na wodę oraz rurka z ustnikiem umożliwiają szybkie i bezproblemowe picie, bez konieczności zatrzymywania się.

Dodatkowo, kamizelka oferuje przestrzenne kieszenie i pętle, które umożliwiają przenoszenie niezbędnych przedmiotów, takich jak klucze, telefon czy przekąski. Dzięki temu wszystko, czego potrzebujesz, jest łatwo dostępne i bezpiecznie przechowywane podczas jazdy.

Apidura Racing Hydration Vest S-M została wykonana z lekkiego i trwałego materiału, który zapewnia odporność na wodę i niesprzyjające warunki atmosferyczne.

APID0014
1 Przedmiot
Nowość

Powiązane produkty

(8 inne produkty w tej kategorii)