Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack (1L) Torba na ramę
Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack (1L) Torba na ramę
299,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 2-3 dni
Ilość

    Dostępne:  Dostępny

Bardzo poręczna i uniwersalna torba na ramę mocowana na wierzchu górnej rury. Może być umieszczona w okolicy mostka jak i sztycy siodła. Pozwala na łatwy dostęp do drobnych rzeczy w czasie jazdy bez konieczności zatrzymywania się. 

EAN: 5060422140765

Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack...

została zaprojektowana z myślą o rowerzystach, którzy podróżują po bezdrożach i oczekują wysokiej jakości i funkcjonalności. Zastosowane materiały i dbałość o detale sprawiają, że Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack 1L to niezawodny towarzysz Twoich przygód.

Główną cechą tego produktu jest jego pojemność - 1 litr pojemności daje Ci wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Niezależnie od tego, czy jest to drobna elektronika, narzędzia, przekąski czy inne niezbędne akcesoria, ten plecak jest wystarczająco duży, aby pomieścić to, czego potrzebujesz.

Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack 1L cechuje się także trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Wykonany z wytrzymałych materiałów, jest w stanie przetrwać trudne warunki terenowe i chronić Twoje rzeczy przed kurzem, wilgocią i niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Wyposażona w wygodne zamki błyskawiczne, umożliwia szybki dostęp do Twoich przedmiotów bez konieczności zatrzymywania się. Dodatkowo, pasy mocujące gwarantują bezpieczne i stabilne przymocowanie plecaka do górnej części ramy, zapewniając jednocześnie komfortową jazdę.

Nie musisz już martwić się o brak miejsca na najważniejsze rzeczy podczas swoich przygód rowerowych. Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack 1L zapewnia Ci niezawodne wsparcie w przechowywaniu i organizacji Twoich niezbędnych przedmiotów.

APID0082
1 Przedmiot

Arkusz danych

Gwarancja
24 miesiące
Nowość

Powiązane produkty

(8 inne produkty w tej kategorii)