Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack (1L) Torba na ramę
299,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 2-3 dni

Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack (1L) Torba na ramę

Ilość

    Dostępne:  Ostatnie sztuki w magazynie

Bardzo poręczna i uniwersalna torba na ramę mocowana na wierzchu górnej rury. Może być umieszczona w okolicy mostka jak i sztycy siodła. Pozwala na łatwy dostęp do drobnych rzeczy w czasie jazdy bez konieczności zatrzymywania się. 

Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack...

została zaprojektowana z myślą o rowerzystach, którzy podróżują po bezdrożach i oczekują wysokiej jakości i funkcjonalności. Zastosowane materiały i dbałość o detale sprawiają, że Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack 1L to niezawodny towarzysz Twoich przygód.

Główną cechą tego produktu jest jego pojemność - 1 litr pojemności daje Ci wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Niezależnie od tego, czy jest to drobna elektronika, narzędzia, przekąski czy inne niezbędne akcesoria, ten plecak jest wystarczająco duży, aby pomieścić to, czego potrzebujesz.

Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack 1L cechuje się także trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Wykonany z wytrzymałych materiałów, jest w stanie przetrwać trudne warunki terenowe i chronić Twoje rzeczy przed kurzem, wilgocią i niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Wyposażona w wygodne zamki błyskawiczne, umożliwia szybki dostęp do Twoich przedmiotów bez konieczności zatrzymywania się. Dodatkowo, pasy mocujące gwarantują bezpieczne i stabilne przymocowanie plecaka do górnej części ramy, zapewniając jednocześnie komfortową jazdę.

Nie musisz już martwić się o brak miejsca na najważniejsze rzeczy podczas swoich przygód rowerowych. Apidura Backcountry Rear Top Tube Pack 1L zapewnia Ci niezawodne wsparcie w przechowywaniu i organizacji Twoich niezbędnych przedmiotów.

APID0082
1 Przedmiot

Arkusz danych

Gwarancja
24 miesiące
Nowość

Powiązane produkty

(16 inne produkty w tej kategorii)

Apidura Racing Handlebar...

Cena 399,00 zł
Torba przeznaczona do rowerów szosowych i gravelowych, umożliwiająca szybki dostęp do akcesoriów, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo i...

Geosmina Frame Bag Gravel...

Cena 305,00 zł
Nowe torby na ramę są wykonane z nylonu 600D i Hypalonu, a ich szwy są uszczelniane z pomocą technologii zgrzewania wysoką częstotliwością. Nylon...

Geosmina Frame Bag Gravel...

Cena 350,00 zł
Nowe torby na ramę są wykonane z nylonu 600D i Hypalonu, a ich szwy są uszczelniane z pomocą technologii zgrzewania wysoką częstotliwością. Nylon...