Apidura Backcountry Hip Pack 2,5L
429,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 2-3 dni
Ilość

    Dostępne:  Dostępny

Apidura Backcountry Hip Pack to niezawodna nerka dla rowerzystów, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność podczas długich wypraw off-road. Ta kompaktowa torba biodrowa jest idealnym towarzyszem Twoich przygód na rowerze, oferując wygodne i łatwe dostępy do najważniejszych przedmiotów. Daj sobie możliwość cieszenia się swobodą jazdy na rowerze, mając wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki.

EAN: 5060422140819

Apidura Backcountry Hip Pack:

Dzięki ergonomicznemu designowi, Apidura Backcountry Hip Pack idealnie dopasowuje się do Twojego biodra, zapewniając komfort nawet podczas długotrwałej jazdy. Elastyczny pas biodrowy i regulowane zapięcie zapewniają stabilne i bezpieczne przymocowanie nerki, eliminując uczucie niewygodnego obciążenia.

Mimo swojego kompaktowego rozmiaru, torba biodrowa ta oferuje dużą pojemność. Dzięki odpowiednim kieszeniom i rozwiązaniom, możesz bez problemu przechowywać narzędzia naprawcze, dętki, smartfon, portfel czy przekąski. Wszystkie niezbędne przedmioty są łatwo dostępne bez konieczności zatrzymywania się i wyjmowania torby.

Apidura Backcountry Hip Pack jest nie tylko wygodna, ale także trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Wykonana z wytrzymałych materiałów, zapewnia ochronę Twoich rzeczy przed kurzem, wilgocią i niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, pozwalając Ci skupić się na przyjemności z jazdy.

Ta nerka, to niezawodny towarzysz Twoich przygód rowerowych, oferujący wygodę, funkcjonalność i niezawodność. Bez względu na to, czy planujesz długą wyprawę poza szlakiem, czy krótką przejażdżkę po mieście, Apidura Backcountry Hip Pack jest idealnym rozwiązaniem.

APID0098
1 Przedmiot

Arkusz danych

Waga
75g
Pojemność
2,5 litra
Nowość

Powiązane produkty

(8 inne produkty w tej kategorii)