Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
Geosmina Torba na ramę Large 1L
229,00 zł Brutto

Geosmina Torba na ramę Large 1L

Ilość

    Dostępne:  Ostatnie sztuki w magazynie

Geosmina Torba na ramę Large 1L 100% wodoszczelna

GEO110518
2 Przedmioty

Arkusz danych

Waga
160g
Pojemność
1 litr
Nowy

Geosmina Torba na ramę Large 1L 100% wodoszczelna

Nasza górna torba na ramę pozwoli Ci mieć pod ręką najważniejsze rzeczy podczas wycieczki rowerowej. Jej wewnętrzna klatka sprawia, że całość jest stabilna i chroni Twoje wszelkie „zabawki” Konstrukcja pozwala podzielić rzeczy w dwóch niezależnych komorach. Zgrzewane szwy, wodoodporny zamek błyskawiczny i wewnętrzny laminat TPU, jest bardziej opancerzona niż sejf.

 

Parametry:

Wymiary: 26 × 5.5 × 10.5-5.5 cm
Pojemność: 1 litr
Waga: 160 g

 

Najważniejsze cechy:

- Wodoodporny materiał piramid nylon 210D z powłoką PU.
- 100% wodoodporna wewnętrzna powłoka laminowana TPU.
- wprasowany zamek błyskawiczny z dużą rączką: gwarantuje nieprzepuszczalność wody i jest łatwy w użyciu nawet w rękawicach.
– Środowisko ekologiczne ECO. Nie zawiera PVC i nadaje się w 100% do recyklingu.
- Zestaw 2 wzmocnionych pasków na rzepy - można dostosowaćbyć do różnych rozmiarów ram.
- Wyjmowana wewnętrzna klatka 210D Ripstop Nylon z wodoodporną powłoką PU i w żółtym, kontrastowym kolorze
- Inter spacer: pozwala na podzielenie przedziału na dwe komory.
- Odblaskowe logo.

 

Opis:

Torba Geosmina na górną rurkę ramy. Mały, w pełni wodoszczelny i zgrzewany bagażnik, który zawiera wyjmowany pojemnik wewnętrzny działający jak podwozie, zapewniający wytrzymałość i stabilność torby. Jego wnętrze można podzielić na dwie przestrzenie. Idealna torba na smartfon, batony energetyczne lub zapasowe baterie. W ciągu sekundę i tylko jedną ręką obsłużysz zamek i będziesz miał(a) dostęp do całego swojego ładunku. Zestaw zawiera 2 zestawy rzepów o różnych rozmiarach. Możesz dostosować torbę do cienkich ram stalowych lub tytanowych, takich jak szerokie rury hydroformowane lub węglowe. Torby dostępne są w dwóch rozmiarach: o pojemności 1 i 0,6 litra.

Może spodobać Ci się również