Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
Rękawiczki Zimowe ASSOS Ultraz Winter Gloves
490,00 zł Brutto

Rękawiczki Zimowe ASSOS Ultraz Winter Gloves

Rozmiar: XL
Ilość

    Dostępne:  Ostatnie sztuki w magazynie

Rękawiczki na prawdziwą zimę - Assos Ultraz Winter Gloves.

ASSO0001
1 Przedmiot
Nowy

Przeznaczone do jazdy w najniższych, ujemnych temperaturach, kiedy pogoda rzuca wszystkie swoje siły przeciwko Twojej chęci jazdy na rowerze bez względu na warunki.

W porównaniu do standardowego modelu rękawiczek zimowych, wersja Ultraz to dodatkowy neoprenowy mankiet uszczelniający połączenie rękawiczki z przedramieniem, a także dogrzewająca wyściółka na całej powierzchni, stanowiąca skuteczną barierą przez ujemnymi temperaturami. 

W całości pokryte wododopornym neoprenem, są gotowe na każde warunki. 

I choć grubsze, zimowe rękawice nigdy nie będą tak komfortowe jak ich letnie odpowiedniki, to dzięki anatomicznemu krojowi produkt ten świetnie dopasowuje się do kształtów dłoni, redukując do minimum wszelkie niepotrzebne zagięcia czy marszczenia materiału. 

Konstrukcja twinDeck zapewnia skuteczną ochronę przed chłodem, dając jednocześnie dłoni możliwość oddawania generowanego podczas jazdy ciepła. 

MicrofiberPalm to podgumowane strefy na palcach dla skutecznego chwytu kierownicy w każdych warunkach. 

Elementy odblaskowe dla poprawy bezpieczeństwa.

Może spodobać Ci się również