Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
Okulary Rudy Project Cutline  MULTILASER RED
880,00 zł Brutto

Okulary Rudy Project Cutline MULTILASER RED

Ilość

    Dostępne:  Ostatnie sztuki w magazynie

Okulary Rudy Project CUTLINE zostały zaprojektowane by wynieść wizualne doświadczenia na jeszcze wyższy poziom funkcjonalności. Łącząc szerokokątną, dopasowaną soczewkę bez ramki z nagradzaną wielokrotnie technologią okularów, Cutline ma za zadanie podnieść wydajność i bezpieczeństwo każdego sportowca.

RUDY0306
1 Przedmiot

Arkusz danych

Waga
36 g
Gwarancja
24 miesiące
Stawka VAT
23%
Kod EAN
655586376430
Nowy

-Soczewka RP OPTICS MULTILASER RED zastosowana w tym modelu jest dedykowana do aktywności sportowych w warunkach mocnego nasłonecznienia. Skutecznie niweluje odblaski i poprawia kontrast widzenia. Przede wszystkim jednak zapewnia wysoką ochronę wzroku,

-System Power Flow poprawia cyrkulację powietrza i pomaga skutecznie uniknąć ryzyka zaparowania soczewki podczas aktywności.

-Miękki i regulowany nosek.