Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
Profile Design FC35 DRINK SYSTEM WHITE 1882
449,00 zł Brutto

Profile Design FC35 Drink System White 1882

Ilość

    Dostępne:  Ostatnie sztuki w magazynie

Twój wynik w dużej mierze zależy od Twojej postawy na trasie. Dobra kondycja to nie wszystko – musisz zadbać także o odpowiedni stan nawodnienia organizmu i dawkę energii. Zrobisz to za jednym zamachem, wybierając bidon stworzony od Profile Design. Lemondka, na której umieszcza się zestaw montażowy, posłuży Ci w jeszcze jednej kwestii. 

PROF0003
1 Przedmiot

Arkusz danych

Jednostka miary
szt
Stawka VAT
23%
Nowość
Co zagwarantuje FC35 System od Profile Design?
Zestaw montażowy do bidonów należy umieścić w wygodnym dla Ciebie miejscu. Lemondka w tej sytuacji po raz kolejny okaże się nieoceniona, bowiem zagwarantuje Ci kilka wymiernych korzyści. Tradycyjny system aerodynamiczny nie jest przeznaczony wyłącznie jako sposób na walkę z pragnieniem. Nowe zastosowania z pewnością jeszcze bardziej przypadną Ci do gustu. Ten bidon wyposaża rowery triathlonowe w specjalny uchwyt na licznik rowerowy. Z racji tego, że jest on umiejscowiony na linii wzroku, będziesz mógł komfortowo spoglądać na swoje osiągi. Poza komputerkiem, znalazło się także miejsce na batony i żele energetyczne. Schowaj je w oddzielnej przegródce gwarantującej Ci stabilność. Gdy będziesz potrzebował doładowania sił, sięgnij do niej, a zyskasz moc na dalszą przeprawę. Bidon aerodynamiczny dodatkowo jest zabezpieczony przed rozlaniem się napoju. Produkt wyposażony w korek antyprzelewowy zapewnia ci jeszcze większe bezpieczeństwo i pewność, że na trasie nie spotkają Cię niemiłe przygody. Spójrz, jak Profile Design potrafi zadbać o kilka Twoich potrzeb jednocześnie. Zdecyduj tylko, z której strony umieścisz rurkę od bidonu, żebyś mógł bezproblemowo sięgać po kolejny łyk. Przygotuj się na sukces – z tym produktem jesteś na niego skazany!
 
Bidon Profile Design FC35 System – najważniejsze zalety:
# Umiejscowienie bidonu między lemondkami w łatwo dostępnym miejscu,
# Pojemność – ok. 135 ml,
# Dwa sposoby umieszczenia rurki od bidonu, po lewej bądź prawej stronie,
# Specjalny pojemnik na żele energetyczne i batony,
# Jazda i tempo pod kontrolą – bidon aerodynamiczny wyposażony w mocowanie na elektornikę (np. licznik czy gps).