Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji).  

zamknij

SRAM Przerzutka tylna SRAM XX1 Eagle AXS

DD131833

Nowy

Przerzutka tylna SRAM XX1 Eagle AXS jest sercem elektronicznie sterowanej grupy amerykańskiego koncernu. Producent wyeliminował zupełnie kable – sygnał z manetki przekazywany jest bezprzewodowo. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


2 682,11 zł

Produkt na wyczerpaniu lub dostępny na zamówienie. Czas realizacji może być zależny od dystrybutora.

Opis

Ilość biegów12
Waga376g
Gwarancja24 miesiące
Stawka VAT23%
PłećUnisex

Więcej informacji

XX1 to najwyższa grupa osprzętu firmy SRAM. Można powiedzieć, że części z jej logo są najbardziej prestiżowymi w całym świecie MTB. W wersji AXS przerzutki zastosowano elektryczny silniczek, który odpowiada za ruch pantografu. To gwarantuje doskonałą jazdę po każdym terenie, niezależnie od warunków pogodowych . Napęd działa zawsze tak samo: idealnie. 

Co ważne, system potrafi zareagować na niespodziewane sytuacje. W trakcie wypadku, pantograf jest cofany dzięki technologii Overload-Clutch. Gdy obciążenie wróci do normy, napęd zaczyna działać „normalnie”. W przerzutce zastosowano krótszy o 10 mm wózek przerzutki (w porównaniu do wersji mechanicznej), co poprawia działanie napędu i zmniejsza ryzyko przypadkowego uszkodzenia. 

Choć zasada działania AXS jest nieco inna niż grupy mechanicznej, reszta pozostaje bez zmian. Kaseta 10-50 zapewnia 500-procentowy zakres przełożeń przy zastosowaniu tylko jednej tarczy. Wyeliminowanie przedniej przerzutki znacznie uprościło działanie całości, a także zmniejszyło masę napędu. 

Uwaga: Przerzutka jest sprzedawana bez baterii! 

Najważniejsze informacje: 

  • Przeznaczenie: MTB 
  • Kompatybilność: SRAM AXS Eagle 
  • Materiał: karbon, aluminium, tytan 
  • Technologie: X-Actuation, Cage Lock, AXS, Type 3.0 Roller Bearing Clutch, X-Sync 
  • Obsługiwana kaseta: 12 rzędów 
  • Wodoodporność: IP69K 
  • Masa przerzutki: 375 g (z baterią, która nie jest w zestawie)

Technologie

X-Actuation 

X-Actuation to technologia opracowana specjalnie dla napędów jednorzędowych SRAM, zapewnia precyzyjną i pewną zmianę przełożeń w całym zakresie kasety. 

Cage Lock 

Cage Lock sprawia, że demontaż i montaż tylnego koła jest łatwiejszy i szybszy. Wystarczy pchnąć wózek przerzutki do przodu oraz wcisnąć przycisk blokady, znajdujący się w górnej części wózka. 

AXS 

Aplikacja AXS pozwala zarządzać napędem elektronicznym Sram. Nie tylko umożliwia określenie stanu baterii oraz jakości funkcjonowania osprzętu, ale także wysyła powiadomienia o niezbędnych czynnościach serwisowych. Dzięki temu rowerzysta wie, kiedy powinien poświęcić osprzętowi większą uwagę. Poza tym platforma pozwala na personalizację działania całej grupy. 

Roller Bearing Clutch 

Roller Bearing Clutch to sprzęgło utrzymujące wózek przerzutki w jednym punkcie podczas pokonywania nierówności. Rozwiązanie to poprawia stabilność pracy i precyzję napędu, nawet w najbardziej nierównym terenie. 

X-Sync™ 2 

Zęby zaprojektowane w tej technologii lepiej trzymają łańcuch i gwarantują bardziej efektywne pedałowanie. Znacznie zwiększa to żywotność zębatek.

Trusted Shops Reviews

5 innych produktów w tej samej kategorii: