Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
Cafflano Kompact zaparzacz do kawy czerwony
269,00 zł Brutto

Cafflano Kompact zaparzacz do kawy czerwony

Ilość

    Dostępne:  Ostatnie sztuki w magazynie

Cafflano Kompact Coffee Maker to kompaktowy, wygodny i prosty w użyciu zaparzacz do kawy.

COFF0005
1 Przedmiot
Nowość

Cafflano Kompact Coffee Maker to kompaktowy, wygodny i prosty w użyciu zaparzacz do kawy. Bardzo lekki, zajmujący minimalną ilość miejsca, pozwala zabrać ulubiony smak świeżo palonej kawy w dowolne miejsce. Po złożeniu urządzenie ma nieco ponad 6 cm wysokości. W zestawie znajdziemy praktyczny pokrowiec, więc wystarczy po prostu wrzucić je do torebki lub plecaka, aby mieć zawsze przy sobie. Intuicyjny sposób użycia, brak dodatkowych, papierowych filtrów to kolejne atuty tego rozwiązania. Jednorazowo pozwala przygotować do 250 ml kawy, na ciepło lub na zimno. Równie łatwe jest dbanie o czystość. Zaparzacz wystarczy przepłukać wodą i gotowe.

Urządzenie wykonano z najwyższej jakości materiałów: stali nierdzewnej, akrylu, silikonu i polipropylenu. Jest odporne na zniszczenia, całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Powiązane produkty

(1 inne produkty w tej kategorii)

AeroPress - urządzenie do parzenia kawy
  • Obecnie brak na stanie

AeroPress - urządzenie do...

Cena 139,00 zł
AeroPress to rewolucja w parzeniu kawy. W minutę przygotujesz filiżankę delikatnej kawy, bez kwasu i gorzkości. Do tego jest lekki, wytrzymały i...