Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
Wahoo Element Rival zegarek multisportowy Stealth Grey
1 549,00 zł Brutto

Wahoo Element Rival zegarek multisportowy Stealth Grey

Ilość

    Dostępne: 

WAHOO ELEMNT RIVAL to smartwatch, który na nowo zdefiniuje świat triathlonu !

ABSOLUTNA NOWOŚĆ NA RYNKU - SMARTWATCH OD WAHOO !

APLIKACJA COMPANION
Swoim smartfonem i aplikacją Wahoo ELEMNT wygodnie dostosuj parametry i połącz czujniki. Zapisuj swoje dane treningowe i automatycznie synchronizuj
z wybranymi aplikacjami.

ZAPROJEKTOWANY DLA WYDAJNOŚCI
ELEMNT RIVAL został wyposażony w kolorowy wyświetlacz - czytelny w najtrudniejszych warunkach. Kontrola parametrów nigdy nie była tak prosta i wygodna.

BEZDOTYKOWA OBSŁUGA STREFY ZMIAN

Bezdotykowa Obsługa Strefy Zmian auto- matycznie wykryje i przełączy ELEMNT RIVAL pomiędzy strefami triatlonu uwzględniając przejścia, dzięki czemu możesz skupić się na biciu rekordu.

MULTISPORT

Ustaw RIVAL i licznik ELEMNT, aby auto- matycznie synchronizowały ze sobą dane podczas triatlonu. Możesz śledzić swoje wyniki na obu urządzeniach.

AKTYWNY ZOOM
Skaluj wyświetlane parametry łatwo dostępnymi przyciskami i wybierz istotne dla siebie dane.

ŻYWOTNA BATERIA
Zegarek działa do 24 godzin w trybie GPS. Możesz mieć pewność, że ELEMNT RIVAL poradzi sobie z najdłuższymi dystansami. Bateria wytrzymuje do dwóch tygodni w trybie smartwatcha.

WSPÓŁPRACA Z KICKR
Połącz się z trenażerami KICKR i korzystaj z praktycznie nieograniczonych możliwości treningowych: tryb ERG, symulacja dowolnej trasy, poziom obciążenia.

EDYCJA TRENINGU
Możesz ręcznie edytować dane dotyczące każdej strefy triatlonu. Po zsynchronizowaniu treningu sportowiec może modyfikować poszczególne etapy dostosowując ich czas za pomocą suwaków.

SPECYFIKACJA

Waga53 g
Rozdzielczość240 x 240 pikseli
Wymiary25,4 x 5,08 x 1,65 cm
Waga pudełka0,32 kg
SzkłoGorilla Glass
Krawędź kopertyCeramika
KopertaPolimer
Bateria w trybie smartwatch14 dni
Bateria w trybie GPS/HRdo 24 godzin
Wodoszczelność5 ATM

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

  • Zegarek Multisport ELEMNT RIVAL GPS
  • Kabel zasilający USB
  • Instrukcja Quick Start Guide (j. angielski)
  • Ważne informacje o produkcie

SENSORY ELEMNT RIVAL

GPS & GALILEO

Wysokościomierz barometryczny

Kompas (GPS)

Akcelerometr


KOMPATYBILNOŚĆ:

  • iOS 12 i nowsze
  • Android 6 i nowszeAmerykańska marka Wahoo istnieje zaledwie kilka lat, ale zdążyła już zyskać renomę zarówno wśród zawodowców, jak i ambitnych amatorów, którzy poszukują profesjonalnego sprzętu do treningów i monitorowania swoich osiągów. Przedsiębiorstwo opracowuje aplikacje, czujniki i urządzenia do codziennego treningu w takich dyscyplinach, jak kolarstwo, bieganie i fitness. Dzięki nim możliwe jest połączenie domowego trenera, komputera rowerowego i pasa piersiowego przez Bluetooth z aplikacją Wahoo App i wyświetlanie oraz analizowanie danych treningowych w czasie rzeczywistym.

WF140BK
Nowość

Powiązane produkty

(16 inne produkty w tej kategorii)