WYPOŻYCZALNIA TRIRENT - WYPOŻYCZ NA START

WYPOŻYCZALNIA TRIRENT - WYPOŻYCZ NA START

Wypożyczalnia TRIRENT - Wypożycz na start! triathlonowy, kolarski.

Wypożyczalnia TRIRENT to szeroki wybór sprzętu triathlonowego/kolarskiego. Jeżeli planujesz start triathlonowy nie mogłeś lepiej trafić! W naszej ofercie znajdziesz rowery szosowe, rowery gravelowe, pianki triathlonowe oraz walizy rowerowe do transportu (twarde i miękkie). Wypożyczając w TRIRENT masz pewność, że wypożyczony sprzęt jest najwyższej jakości.

WYPOŻYCZALNIA PIANEK TRIATHLONOWYCH TRIRENT

Nie masz swojej pianki?

Planujesz start w zawodach triathlonowych, ale nie jesteś przekonany o zakupie nowego modelu? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Wypożyczalnia pianek triathlonowych TRIRENT to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w zawodach triathlonowych, ale niekoniecznie chcą od razu inwestować w zakup nowego sprzętu na start.

Nasza oferta składa się z damskich i męskich modeli pianek triathlonowych znanej i cenionej marki Blue Seventy (B70). Modele B70 dostępne w wypożyczalni to: SPRINT, FUSION i REACTION. Oferta wypożyczalni jest ważna cały rok.

Warto pamiętać, że przy okazji przymierzania pianki w punkcie stacjonarnym (TRIRENT - Puławska 134, Warszawa) będziecie mieli okazję do skonsultować się z nami odnośnie rozmiaru pianki oraz reszty niezbędnego wyposażenia na start. Chętnie podzielmy się z Wami doświadczeniem zebranym na przestrzeni ostatnich lat.

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW
 SZOSOWYCH TRIRENT
Wypożyczalnia rowerów szosowych

Przygotowaliśmy dla Was modele szosowe i czasowe, zarówno męskie jak i damskie w pełnej rozmiarówce. Jeżeli nigdy nie jeździłeś/aś na takim rowerze, chętnie opowiemy jak ,,kręcić' i pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniego rozmiaru. Wypożyczenie to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą spróbować jazdy na szosie albo planują start w triathlonie, ale nie chcą inwestować w zakup nowego sprzętu. Pamiętaj, że jeżeli po wypożyczeniu roweru zdecydujesz się na zakup nowego odejmiemy Ci od kwoty zakupu koszt wypożyczenia.

WYPOŻYCZALNIA WALIZEK ROWEROWYCH

Wypożyczalnia walizek rowerowych TRIRENT powstała z myślą o Was! - Zawodnikach wyjeżdżających na zawody triathlonowe/rowerowe i zgrupowania za granicą. O dwa kółka trzeba dbać, a spakowanie i zabranie roweru do samolotu jest często nie lada wyzwaniem, dlatego mamy dla Was bezpieczne i gotowe rozwiązanie - wypożyczalnia walizek rowerowych TRIRENT.

Rezerwacje | Pytania

sklep@trirent.pl

+48 22 100 14 07

TRIRENT FORT MOKOTÓW
ul. PUŁAWSKA 134, 02-624 Warszawa

Powiązane Produkty

Synapse Carbon 4 Tiagra BLK...
  • -11%

Synapse Carbon 4 Tiagra BLK...

13 099,00 zł -11% 11 658,11 zł

Oparto go na nowoczesnej ramie z kompozytu włókna węglowego, w której konstrukcji zadbano o aerodynamikę, przeniesienie mocy i możliwość...

Pozostaw Komentarz