Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji).  

zamknij

Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Tagi

Szukaj

Ostatnie posty

Wszystkie posty

Trirent Travel | Kolarskie sztosy - Lazurowe Wybrzeże

Trirent Travel | Kolarskie sztosy - Lazurowe Wybrzeże

Trirent Travel prezentuje: Kolarskie sztosy - Lazurowe Wybrzeże & Paris-Nice Challenge - zmierz się z trasą legendarnego wyścigu Paryż-Nicea razem z ekipą TRIRENT i Stylówa.PRO!

LAZUROWE WYBRZEŻE

Lazurowe Wybrzeże - miejsce-symbol, kojarzące się głównie z luksusowymi kurortami, yachtami formułą F1 lub festiwalem w Cannes ! Być może nie wielu z was wie, ale poza sezonem, ta prestiżowa lokalizacja jest zaraz obok Calpe i Wysp Kanaryjskich, ostoją zimowego kręcenia dla wielu zgrupowań kolarskich - spotkać można tu m.innymi zawodników Ineos czy Astany. Na codzień trenuje tu też nasz „Kwiato” i mieszka Peter Sagan.

Trirent travel - lazurowe wybrzeże

PARIS-NICE CHALLENGE

W tym roku, pierwszy raz od prawie 40 lat w Nicei odbędzie tzw. Grand Depart - start najsłynniejszego wyścigu kolarskiego na świecie - Tour de France. Region Lazurowego Wybrzeża gości co roku jeszcze jedno ważne kolarskie wydarzenie - finał legendarnego wyścigu Paryż-Nicea, przypadającego w tym roku na 15 marca. W przeddzień tego znakomitego wydarzenia, organizowany jest tzw. Paris-Nice Challenge - wyścig amatorów polegający na pokonaniu ostatniego odcinka oficjalnej trasy wyścigu, identycznego z tym, z którym zmierzą się nazajutrz zawodowcy.

Trirent Travel - Lazurowe Wybrzeże

STARTUJ RAZEM Z NAMI!

W tym roku ekipa TRIRENT TRAVEL postanowiła spróbować swoich sił w tym właśnie wydarzeniu i poszukuje chętnych do wspólnego wyjazdu ! Paris-Nice challenge to event inny niż wszystkie - nie jest to wyścig „sensu stricte”, ponieważ czas uczestników nie jest mierzony od startu, a jedynie na krótkich, ustalonych odcinkach. Dzięki temu event nabiera wyjątkowego charakteru, gdzie liczy się jedynie przejechanie malowniczej trasy we własnym tempie i „bez napinki” i integracja z uczestnikami w trakcie wspólnego biesiadowania na jednym z wielu bufetów. Samodzielne zmierzenie się z trasą wyścigu, sprawi ze będziecie kibicować z jeszcze większą dozą podziwu i wyrozumiałości dla umiejętności profesjonalistów!

Trirent Travel - Lazurowe Wybrzeże
lazurowe wybrzeże

NIEZAPOMNIANE WIDOKI I REWELACYJNA KUCHNIA

Oprócz wzięcia udziału w wydarzeniu, podczas naszego tygodniowego pobytu, będziecie mogli sprawdzić się na innych światowej sławy przełęczach Alp Nadmorskich takich jak Col d’Eze, Col de la Madone, Col de Vence czy Col de Braus. Zwiedzimy też Niceę oraz Monako - słynne Kasyno Monte Carlo, pałac Księżnej Grace oraz zobaczymy jedne z najdroższych yachtów na świecie! Po pokonanych kilometrach nagrodzimy się tym co we Francji najlepsze - pysznymi lokalnymi serami, świeżą bagietką oraz wybornym winem - a to wszystko w blasku południowego słońca!

Trirent travel - lazurowe wybrzeże

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ NAPISZ!

+48 509 015 365 lub travel@trirent.pl

TRIRENT FORT MOKOTÓW
UL. RACŁAWICKA 99A
02-634 WARSZAWA

Trirent travel lazurowe wybrzeże

Koszt wyjazdu: 3499 zł
W cenę wyjazdu wchodzi:
- Zakwaterowanie w pokojach-studiach wieloosobowych o podwyższonym standardzie ze śniadaniami w hotelu z basenem i widokiem na morze
- Przewóz bagaży do 15 kg oraz rowerów w kartonach
- Pełen serwis rowerów i przygotowanie ich do transportu oraz opieka w trakcie wyjazdu
- Ubezpieczenie podróżne NSW i OC
- Gwarancja Turystyczna
- Opieka francuskojęzycznego pilota - przewodnika - www.shesacyclist.com
- Pakiet startowy uprawniający do wzięcia udziału w imprezie Paris-Nice challenge
W cenę wyjazdu nie wchodzą:
- Bilet lotniczy rezerwowany samodzielnie przez uczestnika wyjazdu
- Posiłki w restauracjach
- Dodatkowe opłaty hotelowe (taksa klimatyczna)
- Dodatkowy bagaż (po przekroczeniu limitu wagowego)
- Wypożyczenie roweru szosowego (możliwe za dodatkową opłatą) - uczestnicy biorą swoje rowery

*Minimalna ilość uczestników : 5
*TRIRENT zastrzega prawo odwołania wyjazdu jeśli grupa nie utworzy się !
*Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wys. 30% wartości wyjazdu