Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
BIKEFITTING Warszawa Trirent Gravel MTB Szosa
149,00 zł Brutto

USTAWIENIE BLOKÓW W BUTACH

Ilość

    Dostępne:  Dostępny

Aby umówić się na ustawienie bloków w butach skorzystaj z naszego systemu rezerwacji. 

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY
WYBRAĆ TERMIN

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY WYBRAĆ TERMIN

Prawidłowe ustawienie bloków w butach to kluczowy element w poszukiwaniach idealnej pozycji na rowerze. Złe ustawienie bloków jest jedną z najczęstszych przyczyn przeciążeń więzadeł i stawów, co może doprowadzić do kontuzji. 

 

Usługa obejmuje: 

 

  • ocenę rotacji podudzi i naturalnego ustawienia stopy 
  • ustawienie bloków zgodne z indywidualną budową anatomiczną klienta
  • sprawdzenie ustawienia bloków podczas jazdy 
  • ewentualną korektę

 

Bloki ustawiamy zarówno w starych jak i nowych butach. Prosimy pamiętać o wyczyszczeniu bloków w butach przed wizytą w sklepie.

Ustawienie bloków wykonywane jest przez Wojtka Wołoszczuka, trenera kolarstwa oraz fittera z wieloletnim doświadczeniem lub Marię Kostacińską, fizjoterapeutkę, certyfikowaną bikefitterkę metody RETUL oraz byłą instruktorkę metody fittingu RETUL.

Aby umówić się na ustawienie bloków w butach skorzystaj z naszego systemu rezerwacji znajdującego się tutaj. Za usługę zapłacisz na miejscu (gotówka lub karta).

FITT0420
998 Przedmioty

Arkusz danych

Szacowany czas
2 godziny
Nowość

Powiązane produkty

(3 inne produkty w tej kategorii)

BIKEFITTING Warszawa Trirent Gravel MTB Szosa

BIKEFITTING

Cena 649,00 zł
Aby umówić się na sesję bikefittingu skorzystaj z naszego systemu rezerwacji.  KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY WYBRAĆ TERMIN FITTINGU
Bon Prezentowy Trirent Bikefitting

Bon Prezentowy Na...

Cena 649,00 zł
Bon prezentowy Trirent na Bikefitting to doskonały prezent zarówno dla zaawansowanych kolarzy jak i  tych dopiero zaczynających swoją przygodę z...