Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
BIKEFITTING Warszawa Trirent Gravel MTB Szosa
149,00 zł Brutto

USTAWIENIE BLOKÓW W BUTACH

Ilość

    Dostępne: 

Aby umówić się na ustawienie bloków w butach skorzystaj z naszego systemu rezerwacji. 

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY
WYBRAĆ TERMIN

FITT0420
998 Przedmioty

Arkusz danych

Szacowany czas
2 godziny
Nowość

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY WYBRAĆ TERMIN

Prawidłowe ustawienie bloków w butach to kluczowy element w poszukiwaniach idealnej pozycji na rowerze. Złe ustawienie bloków jest jedną z najczęstszych przyczyn przeciążeń więzadeł i stawów, co może doprowadzić do kontuzji. 

 

Usługa obejmuje: 

 

  • ocenę rotacji podudzi i naturalnego ustawienia stopy 
  • ustawienie bloków zgodne z indywidualną budową anatomiczną klienta
  • sprawdzenie ustawienia bloków podczas jazdy 
  • ewentualną korektę

 

Bloki ustawiamy zarówno w starych jak i nowych butach. Prosimy pamiętać o wyczyszczeniu bloków w butach przed wizytą w sklepie.

Ustawienie bloków wykonywane jest przez Wojtka Wołoszczuka, trenera kolarstwa oraz fittera z wieloletnim doświadczeniem lub Marię Kostacińską, fizjoterapeutkę, certyfikowaną bikefitterkę metody RETUL oraz byłą instruktorkę metody fittingu RETUL.

Aby umówić się na ustawienie bloków w butach skorzystaj z naszego systemu rezerwacji znajdującego się tutaj. Za usługę zapłacisz na miejscu (gotówka lub karta).