Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Rowery Elektryczne Gravelowe

Technologia udostępnia nam coraz więcej możliwości. Rowery elektryczne gravelowe w TRIRENT są najlepszym przykładem na to, że wsparcia funkcjonalnych i przemyślanych jednośladów zagwarantuje Ci jeszcze więcej emocji podczas jazdy. Gravel elektryczny to doskonały wybór dla osób, które korzystają z rowerów zarówno do podróżowania, jak i użytkowania w warunkach miejskich. Sprawdź dostępne propozycje w ofercie TRIRENT już teraz.

Rowery elektryczne gravelowe – innowacyjne rozwiązania dla wymagających

Połączenie prostoty i tradycyjnej konstrukcji roweru szosowego z napędem wspieranym przez silnik elektryczny to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym uznaniem rowerzystów rekreacyjnych. Rowery elektryczne gravelowe pozwalają na to, by dalekie wycieczki rowerowe z bliskimi za miasto były jeszcze przyjemniejsze. Przestań uzależniać się od siły i wytrzymałości swoich mięśni. Ebike gravel pomoże Ci dojechać dalej, wkładając w to tyle wysiłku, ile jesteś w stanie. 

Gravel elektryczny nie musi być wyposażony w duży, ciężki i mało wydajny silnik, który od razu rzuca się w oczy zaskoczonych. Innowacyjna i przemyślana konstrukcja całego jednośladu pozwala na zastosowania fantastycznych rozwiązań w sposób komfortowy dla użytkowników. Przekonaj się o tym na własne oczy w TRIRENT.

Chcesz lepiej poznać rowery elektryczne gravelowe? Szczegółowe informacje na temat oferowanych konstrukcji znajdziesz w nich opisach. Skorzystaj z nich lub skontaktuj się z zespołem naszych specjalistów TRIRENT.