Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Pozostał 1 produkt

Pokaż 1-1 z 1 artykułów

Aktywne filtry

Rower Cannondale Trail Neo 3 Remixte Czarny
  • Obecnie brak na stanie

Rower Cannondale Trail Neo...

Cena 18 999,00 zł
Elektryczny rower górski, który poszerzy Twoje możliwości i rozpali miłość do górskich szlaków. Lekki i żwawy, sztywny i zwinny na każdej...

Rowery Elektryczne Crossowe

Ebike crossowy to uniwersalny jednoślad dla każdego. Nowoczesna konstrukcja, lekka technologia napędu elektrycznego i ciekawy design podbiją serce niejednego kolarza. Rowery elektryczne crossowe mają wąskie, ale duże 28” koła. Poradzą sobie świetnie zarówno na utwardzanych drogach, jak i w trudnym, wymagającym terenie. Do tego mają wytrzymałe baterie i silniki, które zapewniają im ciągłą jazdę o prędkości nawet 25 km/h przez kilka godzin.

Właśnie z tego względu coraz częściej te modele rowerów elektrycznych wybierane są przez osoby, które na co dzień jeżdżą jednośladami do pracy w mieście, a w wolnych chwilach lubią pojeździć po lesie, a nawet uprawiają kolarstwo górskie.

Czym charakteryzuje się ebike crossowy?

Rowery elektryczne crossowe właściwie niewiele różnią się od klasycznych hybrydowych modeli. Mają wyprofilowaną ramę, która umożliwia jazdę w pozycji wyprostowanej, błotniki i stopkę w standardowym wyposażeniu. A jednocześnie duże koła o średnim bieżniku, mające zapewnić dobrą przyczepność na różnych podłożach.

Dobry ebike crossowy ma wbudowany lekki silnik, który podnosi wagę roweru zaledwie o 3-4 kg. I co ciekawe nie jest to samodzielne źródło energii, a jedynie wsparcie napędu dla rowerzysty. Oznacza to, że podczas wielogodzinnej jazdy Twoje mięśnie wolniej się będą męczyć, a Ty będziesz mógł osiągnąć większą prędkość niż przy użyciu siły swoich nóg.

Sprawdź ofertę rowerów elektrycznych crossowych i wybierz ten, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Mamy dziesiątki modeli elektrycznych jednośladów dla każdego! Zapraszamy do sklepu rowerowego online Trirent!