Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Pozostał 1 produkt

Pokaż 1-1 z 1 artykułów

Aktywne filtry

Rowery Elektryczne Górskie

Rowery elektryczne górskie najlepiej spisują się podczas jazdy w trudnym terenie. Wybierane są zwykle do sportów w ekstremalnych, górskich warunkach. Gwarantują nie tylko zwiększenie zasięgu, ale również lepsze wspomaganie podczas podjazdów i lepszą trakcję niż klasyczne rowery MTB.

Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego oraz specjalnie zaprojektowanej ramie rowery elektryczne górskie są przystosowane do pokonywania nawet najbardziej stromych podjazdów i wykonywania szybkich manewrów, jak omijanie niespodziewanych przeszkód czy pokonywanie trudnych technicznie downhillowych tras.

Jaki ebike górski będzie najlepszy?

Wybierając się w góry na przejażdżkę rowerową, w klasycznym przejeździe enduro - musisz przede wszystkim zastanowić się, jakie trasy będziesz pokonywać. Od stopnia ich trudności zależy bowiem, który model roweru wybierzesz. Elektryczne jednośladowce MTB dzielą się na dwa podstawowe typy – hardtaile oraz full suspension. Pierwsze z nich posiadają jedynie przednie amortyzatory drugie zaś tłumią wstrząsy z tyłu. Rowery full suspension polecane są głównie osobom, które uprawiają ekstremalne kolarstwo górskie.

Podstawowe wyposażenie elektrycznego roweru górskiego - downhill rowerem elektrycznym?

Ebike górski powinien być odpowiednio wyposażony. Przyda się silnik z dużą mocą, by bez problemu mógł „udźwignąć” rower w trudnym terenie, a jednocześnie nie zgaśnie na wymagającym podjeździe w ramach downhillu. Niezbędna będzie też dobra bateria (minimum 500 Wh), która zapewni nieprzerwaną jazdę przez cały dzień.

Koniecznie zwróć uwagę na solidne hamulce. Absolutne minimum to hamulce tarczowe. Zapewnią one dużą siłę hamowania w nagłych wypadkach, chroniąc Cię przed upadkiem. Wybierz również model z szerszymi oponami, które sprawdzą się szczególnie przy większych prędkościach, jakie rozwija e-bike górski.

Sprawdź ofertę naszego sklepu rowerowego i jego modeli elektrycznych rowerów górskich w naszym sklepie i wybierz coś dla siebie!