Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Ilość 2 produktów.

Pokaż 1-2 z 2 artykułów

Aktywne filtry

Kuchenki

Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne akcesoria campingowe, które doskonale sprawdzą się podczas wyjazdów bikepackingowych. Kuchenka turystyczna gazowa to bez wątpienia jeden z elementów wyposażenia, o którym warto pamiętać przy dłuższych wyjazdach. Ten rodzaj turystyki rowerowej cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich amatorów dwóch kółek. Polega on na wyprawach w trudno dostępne miejsca na łonie natury i biwakowaniu, czasem nawet przez wiele dni z rzędu. Oczywiście w tym czasie trzeba coś jeść i pić, a do przygotowania posiłków i napojów doskonale sprawdzą się oferowane przez nas kuchenki turystyczne. 

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Biorąc pod uwagę ewoluujące potrzeby klientów, przygotowaliśmy ofertę kilku wybranych modeli kuchenek campingowych, które cechują się wysoką wydajnością i funkcjonalnością. Są to produkty renomowanego producenta JETBOIL. Ciekawym wyborem pozostaje kuchenka turystyczna MicroMo, która jest przede wszystkim bardzo lekka i praktyczna, dzięki czemu nie będzie stanowiła dużego obciążenia w ekwipunku rowerzysty. Kuchenka gazowa turystyczna zawiera dedykowany garnek i palnik turystyczny, który w krótkim czasie jest w stanie zagotować wodę, czy też podgrzać lub ugotować posiłek. Dzięki temu podczas wyprawy bikepackingowej nie będzie doskwierał Ci głód, a samo gotowanie w warunkach przyrody będzie prawdziwą przyjemnością. W naszej ofercie możesz wybierać spośród kuchenek JETBOIL MicroMo w różnej kolorystyce. 

Dlaczego to dobry wybór?

Kuchenki zabierane w wyprawy rowerowe powinny posiadać odpowiednie parametry techniczne i fizyczne. Istotne jest także paliwo, którego potrzebuje kuchenka turystyczna gazowa. Do wspomnianych kuchenek JETBOIL wykorzystuje się kartusze gazowe o pojemności 100 g, które pozwalają na przygotowanie potraw i napojów o pojemności 12 litrów. Są przy tym lekkie i praktyczne, dlatego doskonale sprawdzą się podczas rowerowej przygody. Ponadto są lekkie i zajmują mało miejsca w bagażu. Do ich produkcji wykorzystano wytrzymałe materiały, dzięki czemu kuchenka turystyczna tego typu może być użytkowana przez lata. 

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją techniczną oferowanych przez nas kuchenek campingowych oraz do dokonywania zakupów w naszym sklepie rowerowego online