Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Kawa

Planowanie nawet kilkudniowej wyprawy rowerowej to nie lada wyzwanie. Rowerzysta musi podjąć decyzję o tym, co znajdzie się w jego ekwipunku, a co z niego wyeliminuje. Dla smakoszy kawy nawet kilka dni bez czarnego trunku może być trudne do zniesienia, dlatego przygotowaliśmy w tej kategorii ofertę produktów campingowych, które doskonale sprawdzą się podczas wyprawy rowerowej. To m.in. zaparzacze i młynki do kawy, dzięki którym nawet podczas bikepackingu w odległe tereny będziesz mógł rozkoszować się kubkiem aromatycznej kawy.

Sprawdź ofertę sklepu Trirent.pl

Przygotowanie dobrej kawy to prawdziwa sztuka. Dzięki wysokiej jakości akcesoriom i sprzętom campingowym można przygotować ją nawet w trudnych warunkach, w tym podczas wyprawy rowerowej do lasu lub w inne dzikie tereny. W związku z tym w naszej ofercie przygotowaliśmy ofertę wysokiej jakości zaparzacze do kawy od takich renomowanych producentów jak: Cafflano i AeroPress. To najwyższej jakości sprzęt, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto sprzęt ten jest odporny na intensywną eksploatację na biwaku, a także lekki i poręczny, dlatego bez trudu znajdziesz na niego miejsce w torbie lub plecaku. Nie zapomnij o wygodnej formie podania naparu.

W ofercie posiadamy także młynek do kawy Hario Smart G, dzięki któremu ręcznie zmielisz ziarnistą kawę. Poza sprzętem przygotowaliśmy także wyjątkową kawę ziarnistą oraz kawę mieloną, którą zabierzesz na wyprawę. Dzięki temu zapewnisz sobie zastrzyk energii każdego kolejnego dnia oraz zaskoczysz swoich towarzyszy. 

Zapraszamy do zakupów 

Oferta Trirent.pl skierowana jest do prawdziwych pasjonatów turystyki rowerowej. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami. Udanych zakupów w naszym sklepie online.