Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Pozostał 1 produkt

Pokaż 1-1 z 1 artykułów

Aktywne filtry

Namioty

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie lekkie i wytrzymałe namioty. Są to modele przygotowane z myślą o osobach, które praktykują bikepacking, czyli aktywną formę turystyki rowerowej. Cieszy się ona rosnącą popularnością w ostatnich latach, gdy coraz więcej osób decyduje się na ucieczkę od zgiełku miasta i przebywanie na łonie dzikiej natury. Teraz można połączyć wycieczki rowerowe i spanie pod namiotem, co jest doskonałym pomysłem zarówno dla grupki przyjaciół, samotników, jak i całych rodzin. 

Jaki namiot wybrać?

Wybór odpowiedniego namioty na rower to odpowiedzialne zadanie. Przede wszystkim powinien on być lekki i łatwy w transporcie, dzięki czemu bez problemu schowasz go do torby rowerowej lub plecaka. Zredukowana waga namiotu do backpackingu zmniejszy obciążenie rowerzysty w trakcie wyprawy. Ponadto namiot na wyprawy rowerowe powinien być stworzony z wysokiej jakości materiału, który będzie wytrzymały na działanie warunków atmosferycznych i intensywną eksploatację. Kolejną istotną cechą jest prostota jego rozkładania i składania, co pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu na wyprawie. 

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Zespół naszych ekspertów przygotował dla Ciebie ofertę profesjonalnych namiotów, które dedykowane są bikepackingowi. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się namiot 4-osobowy, który pomieści całą rodzinę lub grupkę znajomych. Namioty 4-osobowe zajmują nieco więcej miejsca w bagażu, dlatego na taki wybór warto zdecydować się wtedy, gdy jeździmy w grupie. W przypadku wycieczek solo lepszym rozwiązaniem będą mniejsze modele. Alternatywą do namiotów są tarpy, które można rozpiąć na dwóch sąsiadujących drzewach i stworzyć schronienie dla siebie i sprzętu przed warunkami atmosferycznymi. Pod wysoko zawieszonym tarpem z powodzeniem zmieści się nawet hamak. 

W przypadku wątpliwości lub pytań związanych z produktami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Szczegółowa specyfikacja techniczna znajduje się przy każdym modelu. Udanych zakupów.