Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Pozostał 1 produkt

Pokaż 1-1 z 1 artykułów

Aktywne filtry

SUL – Super Ultra Light

LESOVIK hamak Super Ultra...

Cena wyjściowa 579,00 zł -25% Cena 434,25 zł
W parze z lekkością musi iść niezawodność oraz jak najwyższy komfort, dlatego SUL nie jest po prostu kolejnym lekkim hamakiem - to materiałowa...

Hamaki

W tej kategorii przygotowaliśmy wysokiej jakości hamaki, które doskonale sprawdzą się podczas rowerowej wyprawy. Warto mieć je w plecaku lub torbie, dzięki czemu w szybki i prosty sposób przygotuje się miejsce do snu i odpoczynku. Bikepacking cieszy się w Polsce rosnącą popularnością, dlatego nasza oferta jest na bieżąco aktualizowana. Śledzimy nowinki technologiczne, aby proponować naszym klientom tylko jakościowe i wytrzymałe produkty, w tym hamaki. 

Hamaki Lesovik - rozwiązanie dla najbardziej wymagających

Zespół naszych ekspertów i pasjonatów wypraw rowerowych przygotował dla Ciebie szeroki wybór hamaków marki Lesovik. Prawdziwym hitem i jednocześnie jednym z najlepszych hamaków dostępnych na rynku jest hamak linii Draka. Cechuje się on bardzo dużą wytrzymałością i pozwala na przygotowanie komfortowej przestrzeni do snu. W zestawie znajdują się także mocowania do hamaka, które z powodzeniem zmieszczą się w torbie do bikepackingu. 

Alternatywą może być hamak Super Ultra Light, którego dużym atutem jest zredukowana waga. To sprawia, że nie będzie stanowił dużego obciążenia dla rowerzysty w trakcie wyprawy. Ciekawym uzupełnieniem zestawu hamakowego będzie podpinka OTUL lite zabezpieczająca rowerzystę przed wilgocią i chłodem. Hamak wyposażony w podpinkę doskonale sprawdzi się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Ekonomicznym wyborem z naszej oferty pozostaje hamak Duch, który oferujemy w kilku wersjach kolorystycznych. To prosty i niezwykle uniwersalny hamak, który z łatwością spakujecie do torby. 

Zapraszamy do zakupów

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu wysokiej jakości hamaka, który sprawi, że Twoja wyprawa rowerowa będzie udana i bardziej komfortowa. Przygotowaliśmy starannie wybrane hamaki marki Lesovik, które są gwarancją jakości i satysfakcji na lata. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie online.