Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Pozostał 1 produkt

Pokaż 1-1 z 1 artykułów

Aktywne filtry

Używane

Rowery używane to doskonała forma inwestycji. Pozwoli Ci ona zaoszczędzić środki podczas przygotowania do kolejnego sezonu lub nabyć lepszy sprzęt w niższej cenie. Prezentujemy wiele wysokojakościowych opcji, które przez wiele lat będą spełniać swoje zadanie podczas aktywności – zarówno tej amatorskiej, jak i zawodowej. Sięgnij po rowery używane od TRIRENT. Korzystaj z rozwiązań, które pokochali nasi klienci i dołącz do ich grona już teraz. 

Jakość i atrakcyjna cena – Postaw na rowery używane od TRIRENT – Sprawdziliśmy je dla Ciebie

Dobro i satysfakcja klientów sklepu rowerowego TRIRENT stanowią dla nas priorytet. Twoje zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu. Przygotowaliśmy więc ofertę zgodnie z najsurowszymi normami oraz standardami jakości, niezawodności i bezpieczeństwa eksploatacji. Dzięki temu gwarantujemy, że rowery używane dostępne w tej kategorii spełnią Twoje potrzeby i oczekiwania – zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym.  

Wszystkie rowery używane, które trafiają do oferty TRIRENT, poddawane są selekcji i weryfikacji stanu. Sprawdzamy najdrobniejsze elementy i podzespoły w taki sposób, by poznać prezentowane rowery. Kolejny etap to czyszczenie, konserwacja i ewentualna naprawa (polegająca na realizacji szczegółowego serwisu lub wymianie komponentów na nowe). Wiemy, z czym mierzą się jednoślady podczas treningów, rajdów i zawodów (zarówno szosowych, jak i terenowych). Zależy nam na tym, by każdy użytkownik mógł zaufać swojej konstrukcji. W TRIRENT otrzymasz to, czego potrzebujesz. 

Chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie używany rower będzie perfekcyjnie dostosowany do Twoich indywidualnych wymagań? Sklep rowerowy TRIRENT budujemy od lat jako zgrany zespół specjalistów. Kolarstwo w zróżnicowanych formach to nasza pasja. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić klientom kompleksowe wsparcie zakupowe – niezależnie od tego, czy szukasz konstrukcji do jazdy szosowej, czy preferujesz ekstremalne przygody w terenie. Skorzystaj z naszego wsparcia i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.