Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Ilość 3 produktów.

Pokaż 1-3 z 3 artykułów

Aktywne filtry

Ocieplacze

Wykorzystuj wysokojakościowe ocieplacze rowerowe poza sezonem wiosenno-letnim i zadbaj o bezpieczeństwo oraz wygodę podczas treningów, rajdów lub wycieczek. Spadek temperatury powietrza już nigdy nie musi być przyczyną dyskomfortu w trakcie jazdy. Ocieplacze rowerowe pozwolą Ci chronić organizm przed mrozem i wiatrem. Zobacz, jak ten jeden niewielki element może wpłynąć nie tylko na Twój komfort, ale i zdrowie stawów, które narażone są na wychłodzenie podczas jazdy poza sezonem letnim. 

Dogrzany organizm to mniejsze ryzyko kontuzji – Postaw na ocieplacze i ochraniacze rowerowe od TRIRENT

Zabezpieczają stawy i ścięgna przed mrozem, chronisz również organizm przed różnego rodzaju kontuzjami. Odpowiednia rozgrzewka to podstawa, lecz utrzymanie odpowiedniej temperatury w okresie jesienno-zimowym bywa trudne. Lepiej więc zabezpieczyć się przed mroźnym wiatrem – zwłaszcza że inwestując w  ocieplacze i ochraniacze na kolana rowerowe, jest to o wiele prostsze, niż mogłoby Ci się wydawać. Wszystkie produkty dostępne w TRIRENT to asortyment wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale i z wyselekcjonowanych tkanin. 

Znamy zróżnicowane potrzeby i oczekiwania kolarzy. Przygotowaliśmy więc w ofercie ocieplacze i ochraniacze na buty rowerowe MTB i modele dedykowane do obuwia szosowego. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć produkt dopasowany idealnie do własnych wymagań i preferencji – w zależności od najczęściej pokonywanych rodzajów tras. Zastanawiasz się jednak nad tym, które ocieplacze na buty rowerowe będą najlepiej pasować do Twoich preferencji? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Pomożemy Ci skompletować zestaw wyposażenia i odzieży rowerowej.