Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Hamulce

W asortymencie Trirent przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej jakości hamulce rowerowe, które wpłyną na Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy. Jest to jeden z najważniejszych elementów rowerów. Dzięki nim będziesz kontrolować tempo jazdy i unikniesz wielu zagrożeń na drodze. Biorąc to pod uwagę, przygotowaliśmy tylko najwyższej jakości hamulce do roweru spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie. Więcej szczegółów na temat dostępnych hamulców znajdziesz w ich opisach. 

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Zadbaliśmy o to, by każdy znalazł w naszym asortymencie hamulce idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Poszczególne modele różnią się nie tylko mechanizmem i specyfiką działania, ale także konstrukcją. Wpływa to na ich wydajność oraz dopasowanie do wybranych typów roweru. 

Zespół Trirent to doświadczeni praktycy i pasjonaci turystyki rowerowej – a także jazdy sportowej. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stworzyć ofertę szytą na miarę, w której znajdują się m.in.:

  • hamulce typu V-brake;
  • hamulce tarczowe;
  • hamulce torpedo;
  • hamulce hydrauliczne. 

Zapraszamy do zakupów w Trirent

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną wybranych modeli. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie wspomożemy klientów w optymalnym zakupie części rowerowych. Hamulce w Trirent oraz inne części rowerowe spełnią oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Od lat jesteśmy zaufanym partnerem prestiżowych punktów serwisowych oraz sami świadczymy takie usługi.