Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

GT GRADE CARBON ELITE...

Cena 11 199,00 zł
Lekka Karbonowa Rama: Lekki, a zarazem wytrzymały karbonowy materiał gwarantuje efektywność i komfort jazdy na długie dystanse.  Precyzyjny...

Rowery Elektryczne

W ofercie sklepu rowerowego Trirent przygotowaliśmy rowery elektryczne dla kobiet i mężczyzn. Biorąc pod uwagę Wasze potrzeby, w ofercie posiadamy rowery do użytkowania na trasach poza miastem oraz typowe rowery męskie z napędem elektrycznym, które zwiększają wygodę ich codziennego użytkowania. To prawdziwy hit ostatnich lat oraz wybór dla osób, które cenią sobie wygodę jazdy, a elektryczny napęd jest dla nich nieocenionym wsparciem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i w przypadku pytań, kontaktu z zespołem naszych specjalistów. 

Uniwersalny rower elektryczny

Elektryczne rowery, to coraz popularniejszy zakup wśród klientów. Stawiają na nie zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Doskonale sprawdzają się w trakcie indywidualnej jazdy oraz podczas wspólnych wypadów. Napęd elektryczny sprawia, że dzieci i osoby słabiej przygotowane kondycyjnie również mogą cieszyć się ze wspólnej jazdy nawet podczas dłuższych wypadów. Napęd elektryczny okazuje się nieocenionym wsparciem podczas wymagających odcinków, czy też w trakcie swobodnej codziennej jazdy w warunkach miejski. Popularny Ebike to rozwiązanie, które pozwoli na szybkie dotarcie do pracy, wyjazd na zakupy, czy też wypad poza miasto. A wszystko w zgodzie z ekologią i z dbałością o swoje zdrowie. 

Rowery na miasto, góry i wyprawę

Obecnie rowery elektryczne to nie tylko oferta miejska. Z powodzeniem w naszej ofercie znajdziesz rowery elektryczne przeznaczone do dłuższych tras poza miasto, a także wielodniowych wypadów trekkingowych. Zadbaliśmy o to, by oferta była skrojona na miarę potrzeb szerokiego grona klientów. Każdy z modeli spełnia najwyższe rynkowe standardy i cechuje się dobrymi parametrami technicznymi, co jest gwarancją satysfakcji z zakupu. Zapraszamy do skorzystania z oferty Trirent w zakresie modeli rowerów elektrycznych oraz akcesoriów.