Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Ilość 3 produktów.

Pokaż 1-3 z 3 artykułów

Aktywne filtry

Rower Cannondale Trail Neo 3 Remixte Czarny
  • Obecnie brak na stanie

Rower Cannondale Trail Neo...

Cena 18 999,00 zł
Elektryczny rower górski, który poszerzy Twoje możliwości i rozpali miłość do górskich szlaków. Lekki i żwawy, sztywny i zwinny na każdej...

Rowery Elektryczne

W ofercie sklepu rowerowego Trirent przygotowaliśmy rowery elektryczne dla kobiet i mężczyzn. Biorąc pod uwagę Wasze potrzeby, w ofercie posiadamy rowery do użytkowania na trasach poza miastem oraz typowe rowery męskie z napędem elektrycznym, które zwiększają wygodę ich codziennego użytkowania. To prawdziwy hit ostatnich lat oraz wybór dla osób, które cenią sobie wygodę jazdy, a elektryczny napęd jest dla nich nieocenionym wsparciem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i w przypadku pytań, kontaktu z zespołem naszych specjalistów. 

Uniwersalny rower elektryczny

Elektryczne rowery, to coraz popularniejszy zakup wśród klientów. Stawiają na nie zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Doskonale sprawdzają się w trakcie indywidualnej jazdy oraz podczas wspólnych wypadów. Napęd elektryczny sprawia, że dzieci i osoby słabiej przygotowane kondycyjnie również mogą cieszyć się ze wspólnej jazdy nawet podczas dłuższych wypadów. Napęd elektryczny okazuje się nieocenionym wsparciem podczas wymagających odcinków, czy też w trakcie swobodnej codziennej jazdy w warunkach miejski. Popularny Ebike to rozwiązanie, które pozwoli na szybkie dotarcie do pracy, wyjazd na zakupy, czy też wypad poza miasto. A wszystko w zgodzie z ekologią i z dbałością o swoje zdrowie. 

Rowery na miasto, góry i wyprawę

Obecnie rowery elektryczne to nie tylko oferta miejska. Z powodzeniem w naszej ofercie znajdziesz rowery elektryczne przeznaczone do dłuższych tras poza miasto, a także wielodniowych wypadów trekkingowych. Zadbaliśmy o to, by oferta była skrojona na miarę potrzeb szerokiego grona klientów. Każdy z modeli spełnia najwyższe rynkowe standardy i cechuje się dobrymi parametrami technicznymi, co jest gwarancją satysfakcji z zakupu. Zapraszamy do skorzystania z oferty Trirent w zakresie modeli rowerów elektrycznych oraz akcesoriów.